MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9109566
nr 910 9566
Byrå
Sent 1800-tal, längd: 103 cm, djup: 44 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:47:12
100 kr
300 kr
200 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr